Dziś jest: 21.10.2018 - Imieniny: - Ilość ofert w serwisie: 1828 ogłoszeń - Osób online: 5
Ogłoszenie zamieszczone dnia 07-01-2013 w kategorii FIRMY I USŁUGI / edukacja, kursy, szkolenia
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
KURS NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH KURS KRAKÓW KOAL
Cena: 1200,00 pln
KURS NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO RZECZY PLUS SPEDYCJA.ZAPRASZAMY NA 4-O DNIOWE SZKOLENIE KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W KATOWICACH W DN.08-11.02.2013r( piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) .
CELEM SZKOLENIA JEST PRZYGOTOWANIE PAŃSTWA DO ZDANIA Z WYNIKIEM POZYTYWNYM 4-O GODZINNEGO EGZAMINU I OTRZYMANIA CERTYFIKATU KTÓRY TO POZWOLI PAŃSTWU UZYSKAĆ LICENCJĘ NA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY ORAZ OTWORZYĆ WŁASNĄ SPEDYCJĘ.
NASI KURSANCI OTRZYMUJĄ OD NAS WSZYSTKIE NIEZBĘDNE POMOCE ( I NIE SĄ TO KSIĄŻKI CZY USTAWY) W POSTACI TESTÓW WIELOKROTNEGO WYBORU OK.2100 PYTAŃ , RÓWNIEŻ OMAWIAMY WSZYSTKIE PRZYKŁADOWE ZADANIA Z KTÓRYMI SIĘ ZETKNĄ NA EGZAMINIE.
W ODRÓŻNIENIU OD AMATORSKICH OŚRODKÓW NASZA FIRMA OPIEKUJE SIĘ KAŻDYM KURSANTEM OD POCZĄTKU SZKOLENIA ,AŻ DO UZYSKANIA POZYTYWNEGO WYNIKU Z EGZAMINU. NIE PODAJEMY GODZINY ZAKOŃCZENIA W DANYM DNIU SZKOLENIA GDYŻ WYKŁADOWCY W NASZEJ FIRMIE PROWADZĄ ZAJĘCIA DOPÓKI WSZYSCY NIE ZROZUMIEJĄ DOKŁADNIE WSZYSTKICH ZAGADNIEŃ.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY OSOBY KTÓRE NIGDY NIE MIAŁY DO CZYNIENIA Z TRANSPORTEM - DLA NAS WYSTARCZY BY KURSANT CZY TEŻ KURSANTKA POTRAFIŁA MÓWIĆ PO POLSKU, UMIAŁA POSŁUGIWAĆ SIĘ KALKULATOREM I MIAŁA UKOŃCZONE 18 LAT , GDYŻ JEST TO WARUNEK UZYSKANIA CERTYFIKATU KOMPETENCJI. RESZTA JUŻ W NASZYCH RĘKACH , A NASI WYKŁADOWCY DOŁOŻĄ WSZELKICH STARAŃ BY PAŃSTWO PODESZLI DO EGZAMINU TYLKO RAZ I OTRZYMALI WYNIK POZYTYWNY Z EGZAMINU ORAZ CERTYFIKAT.
ZAPISY PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE .
RÓWNIEŻ MOŻECIE PAŃSTWO ZAPISAĆ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UMIESZCZONY NA NASZEJ STRONIE : KOAL.COM.PL
TEL:794-424-090
TEL:794-424-091
SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Dane :

KOAL
E-mail: biuro@koal.com.pl
Telefon: 794424090
Miejscowość: Małopolskie
Ulica: Małopolskie
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1115 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.


szukaj ogłoszenia